Jump to content

Welcome to Pistolarii România @Since 2011
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat Online Pistolarii Romania Open the Shoutbox in a popup

@  ERIC : (29 May 2026 - 03:26 AM)

😅😅😅ce ati facut ma?

@  GLORY : (28 May 2026 - 07:59 PM)

sa l treceti si pe dujmanu ala in lista de staff la categoria femei va rog

@  LightFinger : (02 May 2026 - 07:14 PM)

cont nou

@  LightFinger : (02 May 2026 - 07:14 PM)

Active Posts 1

@  ERIC : (01 May 2026 - 12:03 PM)

Nu ai Light cerere de unban!!

@  LightFinger : (28 April 2026 - 04:58 PM)

Am si eu o cerere de unban.

@  ERIC : (28 April 2026 - 04:07 PM)

LightFinger , te putem ajuta cu ceva? sau doar esti hater?

@  ERIC : (28 April 2026 - 03:30 PM)

Nu am uitat, am lamurit problema de mult!

@  LightFinger : (27 April 2026 - 02:03 PM)

au uitat *

@  LightFinger : (27 April 2026 - 10:05 AM)

nu uitat sa citeasca forumul :))

@  ERIC : (25 April 2026 - 02:45 PM)

Re

@  LightFinger : (22 April 2026 - 03:07 PM)

re

@  ERIC : (29 March 2026 - 07:06 AM)

Salut baieti!

@  vsK : (29 March 2026 - 12:56 AM)

Salutare , salutare :D

@  pTm^LeXu : (29 March 2026 - 12:44 AM)

Salut, bine v-am gasit! B)

@  RoVan : (23 February 2026 - 07:44 PM)

Multumesc domnilor! mai multa atentie si poate o descriere mai clara la ce doresc adminii de la playeri poate e benefica . Ex. : Intra pe .... si instaleaza...si da ne ...etc.. .. ;)

@  Tiberiw : (23 February 2026 - 12:56 PM)

Se rezolva :D

@  RoVan : (22 February 2026 - 08:06 PM)

ERIC nu e frumos tata ce fac baietii astia...

@  RoVan : (22 February 2026 - 08:05 PM)

Bai tata, pe steam de 17 ani si voi faceti magarii ma?

@  RoVan : (22 February 2026 - 08:05 PM)

Salut, bai oameni buni care e treaba cu BAN aiurea ...se cere WG...habar nu am ce e asta si de unde sa dau. si l am si intrebat pe mierla asta de admin blondu4 ce si de unde sa ii da si canci


Suport Servere


Subforums

Asistenta Tehnica

Descoperiți tutoriale pas cu pas pentru instalarea serverelor de Counter Strike 1.6 și multe altele.

  • 3 topics
  • 0 replies
[SQL & PHP Data Base] S... - last post by Tiberiw

Pluginuri

Găsiți și descărcați plugin-uri pentru diverse nevoi și discutați despre funcționalitățile lor.

  1. Pluginuri
  2. Cereri
  3. AmxModX
  4. AdminMod
  • 40 topics
  • 17 replies
[Instalare] Cum se instalea... - last post by Tiberiw

Resurse

Sectiunea de download (servere gata facute/addons-uri/spray-uri/etc.)

  1. Mod-uri
  2. Addons-uri
  3. Kit-uri
  4. Harti
  5. Diverse
  6. Cereri
  • 15 topics
  • 6 replies
CS 1.6 ProClient - Build 4554 - last post by ElPolako

Programarea CS-ului

Configurarea Counter Strike-ului, cereri si coding al pluginurilor.

  1. Scripting
  2. Modificari Plugin-uri
  3. Cereri
  • 4 topics
  • 0 replies
[Model] Cerere plugin - last post by Tiberiw

Servere

Arhiva de servere CS 1.6 nonstop sau PartTime. Oricine isi poate adauga aici serverul!

  • 1 topics
  • 0 replies
[Model] Postare Server CS - last post by Tiberiw