Jump to content

Welcome to PISTOLARII România @ Since 2011
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat Online Pistolarii Romania Open the Shoutbox in a popup

Comunitatea Pistolarii Romania va ureaza Paste Fericit!

@  ERIC : (05 May 2024 - 06:34 PM)

:)

@  Tiberiw : (05 May 2024 - 06:24 PM)

AcasaTV

@  ERIC : (05 May 2024 - 06:19 PM)

Nu stam de discutii pe forum, o sa rezolvam imediat ce ajungem acasa.

@  ERIC : (05 May 2024 - 06:18 PM)

Am sters postarile

@  ERIC : (05 May 2024 - 06:18 PM)

Stiu eu despre acest ban, Baloo nu e vinovat cu nimic, sunt mai multi admini care reclama ca are cod la.buton !

@  btxp3dro : (05 May 2024 - 01:16 PM)

Hristos a inviat :)

@  valentinn : (05 May 2024 - 11:31 AM)

Paște fericit

@  Tiberiw : (05 May 2024 - 09:52 AM)

Ba imi bagati si mie un admin pe server? :> P.S Sa am acces la exterminate

@  ERIC : (05 May 2024 - 07:52 AM)

Merge si asa aLN !

@  aLN : (05 May 2024 - 07:21 AM)

Paste fericit tuturor! @ERIC putem sa punem poze doar cu gratarul? Carnea s-a dus...de ieri! :|

@  Tiberiw : (04 May 2024 - 06:32 PM)

Sarbatori fericite !!! :D

@  CraZy- : (04 May 2024 - 06:30 PM)

Sarbatori fericite tuturor !! :)

@  ERIC : (04 May 2024 - 05:11 PM)

Paste Fericit tuturor !!! Astept postari cu poze de la gratare si petreceri!!! Cine ne iubeste "posteaza" !!!

@  M0taNeL^ : (03 May 2024 - 10:07 AM)

Neata

@  Tiberiw : (03 May 2024 - 07:22 AM)

Neata

@  M0taNeL^ : (02 May 2024 - 08:49 PM)

Ree

@  valentinn : (02 May 2024 - 08:13 AM)

Neața

@  manN1 : (01 May 2024 - 11:48 PM)

Salut

@  mindfreak. : (01 May 2024 - 11:05 PM)

Neața

@  valentinn : (01 May 2024 - 07:53 PM)

))))


Photo

[CS:2] Valve anunta 2 schimbari majore!


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Tiberiw

Tiberiw
    Administrator General

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • posts
  • 619
  • Warns
Likes
  • LocationCluj-Napoca, Romania
  • Job:Manager ZARA
  • Laptop/PC:Laptop
  • Model Laptop/PC:ASUS TUF Gaming A15
  • Sistem de Operare:Windows 10 Pro
  • Mouse:Logitech
  • Mouse Pad:AQIRYS
  • Casti:Fresh'n Rebel
  • Joc Preferat:Counter Strike, Fifa, Need for Speed
  • Placa Video:nVidia GeForce RTX 3050
  • Procesor:AMD Ryzen 5 4600H
  • RAM:16 GB

Valve, dezvoltatorul celebrului joc Counter-Strike 2, aduce două schimbări majore care vor marca viitorul jocului. Aceste modificări vizează lungimea meciurilor și sistemul de clasare, aducând o experiență mai plăcută și mai echilibrată pentru jucători.

Una dintre cele mai semnificative schimbări se referă la lungimea meciurilor.
În locul celor 30 de runde tradiționale, Valve reduce limita maximă a meciurilor la 24 de runde. Acest lucru vine după o serie de ajustări economice și de balanță în joc pentru a reduce durata meciurilor și a spori intensitatea lor. Schimbarea este văzută ca o evoluție firească și permite jucătorilor să se bucure de meciuri mai scurte, dar la fel de intense.

O altă schimbare semnificativă se referă la sistemul de clasare.
Valve introduce o evaluare complet nouă pentru determinarea locului jucătorilor în clasamentele globale și regionale. Această evaluare se va aplica în mod exclusiv în modul Premier, care este văzut ca principalul mod competitiv în Counter-Strike 2. Pentru alte moduri de joc competitive, se vor utiliza evaluări separate bazate pe abilitățile actuale ale jucătorilor și hărțile preferate.

De asemenea, Valve anunță că vor invita cât mai mulți jucători eligibili la testul limitat al jocului.
Pentru a fi eligibili, jucătorii trebuie să aibă statutul CS:GO Prime, un clasament activ al abilităților competitive și să joace într-una dintre regiunile în care testul limitat este disponibil. Această decizie va aduce mai mulți jucători în comunitate și va contribui la pregătirea pentru lansarea completă a jocului în vara acestui an.

Aceste schimbări majore indică dorința Valve de a crea o experiență de joc mai echilibrată și de a permite jucătorilor să se bucure de Counter-Strike 2 într-un mod mai eficient și accesibil. Comunitatea jucătorilor va fi cu siguranță entuziasmată de aceste modificări, care promit să ducă jocul la un nivel superior de divertisment competitiv.

 


7-MAsf-O4-Imgur-1.png





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users