Jump to content

Welcome to PISTOLARII România @ Since 2011
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Toggle shoutbox Chat Online Pistolarii Romania Open the Shoutbox in a popup

@  ERIC : (19 May 2024 - 03:46 AM)

Neata

@  aLN : (18 May 2024 - 11:44 PM)

neataaa

@  zxc : (18 May 2024 - 04:57 PM)

türk varmı

@  zxc : (18 May 2024 - 04:57 PM)

selam

@  manN1 : (18 May 2024 - 07:36 AM)

Salutare

@  Yumii : (17 May 2024 - 09:15 PM)

Buna seara :)

@  M0taNeL^ : (17 May 2024 - 08:12 PM)

Va salut cu respect

@  Yumii : (17 May 2024 - 05:33 PM)

:D

@  maRy : (17 May 2024 - 03:19 PM)

Yuuum pe bune umbli baba mea :x

@  ERIC : (16 May 2024 - 06:28 PM)

O gramada de lume pe aici, niste postari dragute poate cineva sa faca?

@  Tiberiw : (16 May 2024 - 12:00 PM)

Noroace

@  ACS : (16 May 2024 - 11:42 AM)

sal la lume

@  Yumii : (16 May 2024 - 08:04 AM)

Buna dimi :)

@  mindfreak. : (15 May 2024 - 09:07 PM)

Motănel , nu mai minții că ești combinat frate

@  Yumii : (15 May 2024 - 08:56 PM)

Prea obraznic esti,Alin !

@  M0taNeL^ : (15 May 2024 - 08:06 PM)

AhaaaM :))

@  aLN : (15 May 2024 - 07:50 PM)

Motanel glumim, sa nu te superi, sper ca nu esti combinat pe aici cu cineva :)))) iar daca nu esti, o sa fii =))))

@  Yumii : (15 May 2024 - 07:47 PM)

Motanel,sa nu crezi nimic din ce zice Alin,asa mai face el cand se plictiseste :)

@  Yumii : (15 May 2024 - 07:44 PM)

:)))

@  M0taNeL^ : (15 May 2024 - 07:25 PM)

Moama, cata galagie :))


Photo

[Acceptat] sef - aimbot - banned by Palas


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
sef

sef
    Membru nou

  • Members
  • PipPip
  • posts
  • 2
  • Warns
Likes
1. NickName: sef
2. IP: 188.167.250.8
3. SteamID: STEAM_0:0:37683081
4. Date & Time: 4.4.2024 22:45
5. NickName of the Admin: Palas
6. Reason: aim
7. Evidence (mandatory): I dont have any screenshots made in my cstrike folder
 
Hello, I'm from Slovakia, so this request will be written in english and in romanian language using google translate. This was not the first time I visited your server, I really enjoy the revival mechanics, good hitboxes and lag-free experience. Today I joined around 22:20, map changed to dust and I was tryharding really hard, made a score of 31:3 I believe, so its not surprising for me to get checked by an admin. I do admit that I was going really nuts, hiting good frags, but I never cheated in this game, not on your servers and not on any others. I have 4800 hours played in this game, I think I know how to play and its not unusual for me to hit good scores. 
 
I apologize if I went too far with tryharding, but please reconsider your decision since I do really like this server. Have a nice evening and thanks for reading. 
 
Translation: Bună ziua, sunt din Slovacia, așa că această solicitare va fi scrisă în limba engleză și în limba română folosind google translate. Nu a fost prima dată când am vizitat serverul tău, îmi place foarte mult mecanismele de revival, hitbox-urile bune și experiența fără lag. Astăzi m-am alăturat în jurul orei 22:20, harta s-a schimbat în praf și m-am străduit foarte mult, am făcut un scor de 31:3 cred, așa că nu este surprinzător să fiu verificat de un administrator. Recunosc că am înnebunit, că am lovit fragmente bune, dar nu am înșelat niciodată în acest joc, nici pe serverele tale și nici pe altele. Am 4800 de ore jucate în acest joc, cred că știu să joc și nu este neobișnuit să ating scoruri bune.
 
Îmi cer scuze dacă am mers prea departe cu tryharding, dar vă rog să vă reconsiderați decizia, deoarece îmi place foarte mult acest server. O seara placuta si multumesc pentru lectura.


#2
mindfreak.

mindfreak.

  • Designers
  • PipPipPipPipPipPip
  • posts
  • 114
  • Warns
Likes
  • Facebook:Ciprian Marius
  • Instagram:ciprii.m18
  • LocationBucurești
  • Job:Ministerul Apărării Naționale
  • Model Laptop/PC:Lenovo
  • Sistem de Operare:Linux
  • Mouse:La 5 lei
  • Joc Preferat:Dead by daylight
  • Placa Video:AMD Radeon 4 2 GB
  • Procesor:Intel core i3 generația 6
  • RAM:4

Îți mulțumim și noi ție! Tot pentru lectură!

 

Waiting Palas demo.



#3
Mavi

Mavi
    Fondatoare PLAY

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • posts
  • 166
  • Warns
Likes

Palas, un demo ceva?



#4
Palas

Palas
    ASSAULTER

  • Moderators
  • PipPipPip
  • posts
  • 37
  • Warns
Likes
  • Instagram:@palas.george
  • LocationMoinesti, Bacau
  • Job:Administrator
Salutare, sunt la munca si nu voi sta sa ma lungesc foarte mult acum. Aseara respectivul a fost raportat prin u@ de mai multi playeri iar ca atate am intrat spec si m-am uitat cateva runde pe el. Nu am facut demo(imi recunosc greseala) dar din cat am urmarit pe respectivul spray-ul nu mi se parea default. Desi dupa ce l-am banat am intrat pe steam-ul lui si am vazut 4000+ ore pe cs iar colegii lui slovaci mi-au spamat continuu in chat ca e curat si cine stie cat m-au înjurat in limba lor, fiind asumat si neavand "demo-ul" cer unui coleg sa inceapa procedura de UNBAN a jucatorului "sef". Dar eu in continuare voi fi ochi si urechi pe acesta. Felicitarile mele pentru initiativa de a se inregistra pe forum si a face cererea de unban, asta inseamna ca are interes a ne fi jucator in continuare si scuzele mele pentru singurul motiv ca nu am inregistrat rundele in care l-am "urmarit" pe acesta. O zi frumoasa si spor la joc!

#5
DwL

DwL
    Manager PLAY

  • Moderators
  • PipPipPipPipPip
  • posts
  • 54
  • Warns
Likes

Hi Slovakia you have unban . you can play !



#6
sef

sef
    Membru nou

  • Members
  • PipPip
  • posts
  • 2
  • Warns
Likes

Hello guys, thanks a lot.

 

Just a note: My friends didnt curse on you at all, they just said that I am an admin too, so I dont cheat :D. Have a great day all of you, I will visit romania one day for sure, you seem like kind people.



#7
valentinn

valentinn
    Fost Super-Moderator

  • Retired Staff
  • PipPipPipPipPipPip
  • posts
  • 227
  • Warns
Likes

T/C






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users